СУПЕРИОРЕН КОМФОРТ

супериорен апартман

Опис на соба

Опремен за ваша погодност, СУПЕРИОРНИОТ АПАРТМАН нуди пространа и уредно поставена дневна соба со паметен телевизор, удобен брачен кревет, кујна која доаѓа со мини фрижидер, рингла и електрично ѓезве, климатизирано сместување, луксузна бања со туш, меки крпи и вграден фен. Особено не треба да се заборави балконот со прекрасниот поглед над планините и реката Вардар.

Слики

Собни Удобности

супериорен апартман

Feel superior.

Пратете Е-мејл

mk_MK
Scroll to Top